Ośrodek 2018

ODDZIAŁ REGIONALNY
WARMIŃSKO - MAZURSKIE
OLIMPIADY SPECJALNE POLSKA
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
logo kampanii
Samorząd Uczniowski
logo su
Szkolne Koło PTTK
Hipoterapia
Logopedyczne "co nieco"
Koło ekologiczne
SKO

Sponsorzy
GAŁKOWO MASTERS 2012 EQUESTRIAN SHOW

STOWARZYSZENIE
"KROK PO KROKU"

Kadra pedagogiczna

mgr Ewa Ryzińska geografia, rewalidacja indywidualna
mgr Kamila Bogacka-Borkowska technika, zajęcia rozwijające komunikatywność, rewalidacja indywidualna
mgr Anna Maria Andrzejczyk religia, wychowanie fizyczne, rewalidacja indywidualna, świetkica
mgr Beata Biedrzycka wychowanie fizyczne, rewalidacja indywidualna
mgr Hanna Chrzanowska matematyka, rewalidacja indywidualna, zajęcia rozwijające kreatywność
mgr Anna Domżalska psycholog, świetlica
mgr Iwona Kałęka funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia rozwijające komunikatywność, wychowawca klasy VII - VIII SP
mgr Marianna Barbara Kapelańska przysposobienie do pracy, rewalidacja indywidualna, wychowawca klasy I-II SPDP, świetlica
mgr Andrzej Kotlarski chemia, przysposobienie do pracy, rewalidacja indywidualna, nauczanie indywidualne
mgr Honorata Krasniuk logopedia, rewalidacja indywidualna, nauczanie indywidualne
mgr Aneta Kubrowska - Kubiak język angielski, rewalidacja indywidualna, wychowawca klasy IV-VIII SP, świetlica
mgr Paulina Mickiewicz funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie, świetlica
mgr Dorota Mieczkowska hipoterapia
mgr Mariola Mierkowska historia, wos, świetlica, wychowawca w internacie Ośrodka
mgr Justyna Nowosielska-Chmielewska fizyka, funkcjonowanie osobiste i społeczne, wychowawca klasy IV-VI SP, świetlica, nauczanie indywidualne
mgr Agnieszka Osińska
mgr Małgorzata Ostrowska funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia rozwijające komunikowanie, wychowawca klasy II-III SPDP
mgr Monika Palczewska wychowawca w internacie Ośrodka
mgr Dorota Pieńkowska biologia, wychowawca w internacie, rewalidacja indywidualna
mgr Aneta Rainko pedagog szkolny, przyroda, rewalidacja indywidualna
mgr Justyna Siemion język polski, informatyka, funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja indywidualna, nauczanie indywidualne
mgr Bożena Szymańska nauczanie zintegrowane, muzyka, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie, rewalidacja indywidualna, wychowawca klasy I - III SP
mgr Barbara Szymczyk wychowawca w internacie Ośrodka

Pracownicy administracji i obsługi

Leszek Boratyński palacz co/konserwator
Bożena Chmielewska sprzątaczka
Celina Czarnecka pomoc kuchenna
Zenon Duda palacz co/konserwator
Danuta Janicka szefowa kuchni
Wioletta Kordaszewska sprzątaczka
Malwina Kowalczyk sekretariat, kadry, zamówienia publiczne
Jolanta Niedźwiecka-Płochocka intendent
Wiesława Podsiad praczka, krawcowa
Robert Rogalski palacz co/konserwator
Magdalena Zadroga sekretariat, kadry, zamówienia publiczne
© by J. Siemion, I. Kałęka - 2009