Ośrodek 2018

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU
I REHABILITACJI BIAŁYSTOK
PODLASKA FUNDACJA POMOCY
OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "ROZWÓJ"
ODDZIAŁ REGIONALNY
WARMIŃSKO - MAZURSKIE
OLIMPIADY SPECJALNE POLSKA
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
logo kampanii
Samorząd Uczniowski
logo su
Szkolne Koło PTTK
Hipoterapia
Logopedyczne "co nieco"
Koło ekologiczne
SKO

Sponsorzy
GAŁKOWO MASTERS 2012 EQUESTRIAN SHOW

STOWARZYSZENIE
"KROK PO KROKU"

GAŁKOWO MASTERS 2012 EQUESTRIAN SHOW

Jak co roku, w Stadninie Koni Ferenstein odbyły się zawody Gałkowo Master Cup 2012. Oprócz licznie przybyłych gwiazd - m.in.: Kingi Rusin, Małgorzaty Rozenek, Moniki Richardson, Zbigniewa Zamachowskiego, Sambora Czarnoty czy Sylwii Gliwy na miejscu pojawili się miłośnicy koni z całej Polski.

Weekend 13 - 15.07.12 obfitował w liczne emocje - nie tylko sportowe. Obok standardowych konkursów jeździeckich w poszczególnych kategoriach wiekowych, zgromadzeni goście mogli zobaczyć także specjalne pokazy jeździeckie w wykonaniu gwiazd - m. in. Karoliny Wajdy i Kingi Rusin, a także wziąć udział w corocznym konkursie na najbardziej oryginalny kapelusz.
Ponadto dzięki zaangażowaniu pani Wandy Ferenstein i pani Karoliny Ferenstein - Kraśko została zorganizowana i przeprowadzona aukcja charytatywna na rzecz naszej placówki, w wyniku której zebrano pieniądze, które zostaną przeznaczone na wymianę podłóg w klasach dydaktycznych i w sypialni internatu.

Serdecznie dziękujemy za systematyczną pomoc i wsparcie oraz okazaną życzliwość. Życzymy samych pogodnych dni, pogody ducha, a przede wszystkim zdrowia i uśmiechu na twarzy.

Pozdrawiamy serdecznie.

© by J. Siemion, I. Kałęka - 2009