Ośrodek 2018

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU
I REHABILITACJI BIAŁYSTOK
PODLASKA FUNDACJA POMOCY
OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "ROZWÓJ"
ODDZIAŁ REGIONALNY
WARMIŃSKO - MAZURSKIE
OLIMPIADY SPECJALNE POLSKA
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
logo kampanii
Samorząd Uczniowski
logo su
Szkolne Koło PTTK
Hipoterapia
Logopedyczne "co nieco"
Koło ekologiczne
SKO

Sponsorzy
GAŁKOWO MASTERS 2012 EQUESTRIAN SHOW

STOWARZYSZENIE
"KROK PO KROKU"

Adresy mailowe

Magdalena Zadroga osw-lupki@powiat.pisz.pl
Ewa Ryzińska dyrektor@soswlupki.pl, ewa.ryzinska@powiat.pisz.pl
Kamila Bogacka - Borkowska kamila.borkowska@soswlupki.pl
Beata Biedrzycka beata.biedrzycka@soswlupki.pl
Hanna Chrzanowska hanna.chrzanowska@soswlupki.pl
Anna Domżalska anna.domzalska@soswlupki.pl
Iwona Kałęka iwona.kaleka@soswlupki.pl
Marianna Barbara Kapelańska marianna.kapelanska@soswlupki.pl
Andrzej Kotlarski andrzej.kotlarski@soswlupki.pl
Honorata Krasniuk honorata.krasniuk@soswlupki.pl
Aneta Kubrowska - Kubiak aneta.kubiak@soswlupki.pl
Dorota Mieczkowska dorota.mieczkowska@soswlupki.pl
Mariola Mierkowska mariola.mierkowska@soswlupki.pl
Justyna Nowosielska - Chmielewska justyna.nowosielska@soswlupki.pl
Agnieszka Osińska agnieszka.osinska@soswlupki.pl
Małgorzata Ostrowska malgorzata.ostrowska@soswlupki.pl
Monika Palczewska monika.palczewska@soswlupki.pl
Dorota Pieńkowska dorota.pienkowska@soswlupki.pl
Aneta Rainko aneta.rainko@soswlupki.pl
Justyna Skrzeczkowska justyna.skrzeczkowska@soswlupki.pl
Bożena Szymańska bozena.szymanska@soswlupki.pl
Barbara Szymczyk barbara.szymczyk@soswlupki.pl
Magdalena Niesterkowska magdalena.niesterkowska@soswlupki.pl
Joanna Zabłotna joanna.zablotna@soswlupki.pl
Jolanta Niedźwiecka - Płochocka jolanta.plochocka@soswlupki.pl
© by J. Siemion, I. Kałęka - 2009